Lajm

Moderatorja bukuroshe shqiptare flet për jetën private: Të gjesh partner pas të 35-ave është shumë e vështirë

Hygerta Sako e ftuar së fundmi në emisionin radiofonik “Live from Tirana” u shpreh se për një femër në Shqipëri është e vështirë të gjesh një partner pas të 35-ave./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Gazetarja tha se kur një femër është realizuar, standartet rriten dhe kërkon më shumë nga tjetri, prandaj dhe është e vështirë të gjesh një partner.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe