Lajm

Martohet me dashurinë e jetës një ditë para se të vdi ste, reagimi i tij eshtë tepër prekës..(VIDEO)

Një grua është martuar me të fejuarin e saj me sëmundje të pashërueshme vetëm një ditë para se ai të humbiste betejën me kancerin. Navar Herbert u nda nga jeta mbrëmjen e së martës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

22-vjeçari u diagnostikua me tumor në tru disa muaj më parë dhe gjendja e tij u përkeqësua shpejt.Dhe gruaja e tij, Maia Falwasser pu.blikoi pamjet e dasmës në oborrin e shtëpisë në faqen../Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet