Lajm

Ish-banorja e “Big Brother” h umb njeriun e shtrenjtë nga

Sot është një ditë shumë e trishtuar për familjen time. Gjyshja ime që na ka rritur ndërroi jetë sot. Nuk di më çfarë të them, jam pa fjalë! Pusho në paqe nëna, ishalla një ditë shihemi prapë!”- shkruan Gerta./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Njerëz, kujdesuni sa më shumë për veten dhe njerëzit që doni! Mbani distancë nga personat e moshuar dhe nga ata që kanë edhe sëmundje të tjera/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet