Lajm

Është shtatëzënë apo jo? Moderatorja e njohur shqiptare shuan të gjitha dyshimet e ndjekësve të saj (Foto)

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku edhe ndan herë pas here momente të ndryshme jo vetëm nga puna e saj si moderatore por edhe nga jeta e përditshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit e cila shihet duke pozuar me një fustan të zi me pika të bardha ku pjesa e përparme e fustanit duket si e fryrë dhe kaq ka mjaftuar për fansat e saj duke aluduar për një shtatzëni./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet