Lajm

“Do me gatuash mua, sdo dalesh nga shtepia”, Bleona tregon arsyen që e detyroi të ndahej nga miliarderi shqiptar

Bleona Qereti është nga ato personazhe që gjithnjë ka ditur që të tërheqë vëmendjen dhe të marrë sytë e publikut/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Edhe pse shpesh është kritikuar për zhv eshjen e saj të tepruar hera-herës, ajo vlerësimet që mënyrën e drejtpërdrejtë të të thenit të gjërave, i ka marrë gjithmonë…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet