Lajm

Vajza SHlTl Veten Për Një Vend Pune/ Ajo Që Ndodhi Më Pas Do Ju Ierë Pa Fjalë

Shefi im është rreth të 30-ve dhe është vërtetë shumë i bukur.Para disa kohësh ai filloi të më shkruante ne Facebook dhe unë ia ktheva me shpresën se mes nesh do të lindte diçka dhe kështu ai do të më ofronte një vend pune më të mirë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas disa ditësh që flisnim ai më ftoi në një festë që organizonte kompania. Unë u kujdesa shumë për pamjen time që t’i bija në sy dhe ai më tha se vërtetë isha bërë e bukur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet