Lajm

“Tërbohet” Iva Aliko, filmon momentin kur mashkulli e kap dhe e eksiton

Rreth një vit më parë, biondja nga Vlora pohoi se ishte dashnorja e një deputeti nga Kosova, ndërsa ky i fundit ishte i martuar dhe me fëmijë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pas kësaj deklarate që tërhoqi gjithë vëmendjen e publikut, ajo vijoji të ruante “famën” përmes fotove që publikonte herë pas here, foto këto të cilat nuk i linin vend imagjinatës pasi shfaqej ose gjysmë e veshur ose plotësisht/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet