Lajm

Shqiptari martohet me zezake, por ajo që nusja bën në dasëm lë të gjithë pa fjalë (VIDEO)

Nuk dihet saktë burimi i videos por në Video shihet një djal i shkuar në gurbet prejardhja e tij nga burime të paverifikuara është nga Shqipëria më saktë nga Vlora./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Bëhet fjalë për një djal shqiptare dhe një vajz braziliane.Të dy ata po kërcejnë “vallen kosovare”, por ajo që bën më shumë përshtypje është që brazilianja e kendon shumë mirë dhe duket se e adhuron këtë këngë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet