Lajm

”Sa herë e bën në natë ti?’’, aktorja shqiptare jep përgjigjen epike…

Së fundmi Ana ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram, por në mënyrën e saj origjinale, me video e me humor./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një prej fansave e pyet sa herë e bën në një natë dhe Ana i përgjigjet me një video ku fillon numërimi nga 1 deri në 10, duke e shoqëruar përgjigjen me emoji të qeshurash.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe