Lajm

Kjo Nuk Mendohej Kurrë Prej Saj! Sonte S’ka Gjumë Kur Të Shihni Alketën E Zhv.Eshur Në Shtrat

Ajo gjithmonë ka qenë e rez ervuar në jetën private, madje asaj i kanë munguar edhe fotot artistike që e ek spozonin të zh.veshur apo në momente më in.time./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ama Alketa Vejsiu ka vendosur të thyejë rregullat dhe bashkë me ta edhe rrjetin.Moderatorja aq e dashur për pu blikun shqiptar ka realizuar një set fotografik, ku shfaqet më joshëse se kurrë, edhe në dhomën e gjumit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet