Lajm

Kjo është vajza që vdiq mbrëmë nga vetaksidenti në Drenas

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka ngushëlluar familjen duke thënë se vdekja e saj është e dhimbshme jo vetëm për familjen por për të gjithë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Sot, ditë e dhimbshme për Drenasin. E dhimbshme vdekja e saj jo vetëm për familjen, por për të gjithë. Shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Morina, shokëve dhe miqve të Ermirës”, është shprehur Lladrovci.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe