Lajm

“I fejuari mendon se jam e v*rgjër, por…”, e reja kërkon ndihmë për rastin e çuditshëm

Një vajzë e re ka kërkuar ndihmë në një grup në Facebook, duke shkruar se i fejuari i saj mendon se ajo është e v*rgjër por në fakt ajo nuk është./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vajza nga Ukraina thotë se ajo është 19 vjeç dhe është fejuar me një djalë që është mjaft i pasur, por kushti i tij për nusen ishte që të ishte e v*rgjër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet