Lajm

Festoi Ditëlindjen/ Këngëtarja Shqiptare Nuk Kursehet; Hedh Foto Pa Rroga Fare

Këngëtarja e njohur ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme. Adelina Tahiri, njihet për veshjet e shtrenjta në paraqitjet publike dhe ende vazhdon të qëndrojë ne krye të mediave rozë.Këngëtarja, dje në /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

festën e ditëlindjes tepër luksoze, ka publikuar imazhe të ndryshme nga festa. Adelina ka befasuar ndjekësit e saj dhe publikun me veprimin që bëri në “Instagram”.Këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku në njërën prej tyre ajo shihet me gishtin e mesit lart, teksa shprehet se këto foto janë për dashakeqësit e saj. “Pak foto për Hejterat”, ka shkruar ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet