Lajm

E pab.esueshme! Marina Vjollca ‘do te dal pa brekë’, çmendet Getoari

Është njëra nga prezantueset me të mira shqiptare. E si duket Marina Vjollca ka shumë mall për verën, të paktën kështu ka treguar /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

vet ajo përmes një video të hedhur në Instagram, të realizuar vitin e kaluar.Në video, Marina shihet në plazh ku kishte veshur një fustan shumë të hapur dhe dukej pa të brendshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet