Lajm

E Moshuara Takoi Për Herë Të Parë Të Dashurin Me Ngjyrë Të Mbesës, Reagimi I Saj Bëhet Hit Në Rrjetet Sociale

Një e moshuar takoi për herë të parë të dashurin e mbesës së saj Ivana. Por për herë të parë, ajo pa një afrikano-amerikan, dhe /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

mbesa e saj regjistroi atë takim, i cili shpejt u bë hit në Tik Tok.Kroatja Ivana Richey postoi një video në aplikacionin Tik Tok në të cilën gjyshja e saj nga Kroacia së pari u njoh me burrin e Ivanas, Joshua./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet