Lajm

Burri në emigracion i sillte para, ajo i harxhonte me të DASHURlN, Vjehrra kap mat nusen dhe…

Rasti më i fundit vjen nga një qytet i Shqipërisë së mesme ku vjehrra ka kapur mesazhet e nuses së djalit me dashn/orin duke i bërë gjëmën në Facebook./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pasi ka konstatuar se nusja harxhonte shumë para nga ato që i sillte djali nga emigracioni, vjehrra e ka ndjekur duke gjetur momentin për të parë celularin e saj.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe