Lajm

SE SHPEJTI “Përputhen VIP”, Ja kush janë personazhet e njohur që do i bashkohen emisionit në kërkim të dashurisë..

Pas “Përputhen” dhe “Përputhen +40”, mesa duket do të kemi dhe një “Përputhen VIP”. Këtë ka lënë të kuptohet, autorja e emisionit, Olsa Muhameti me postimin e saj të fundit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Olsa pohoi se e ka menduar që të sjellë në ekran edhe një “Përputhen VIP”, ku personazhe të n/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjetjohur të televizionit do të jenë në kërkim të dashurisë dhe pyet ndjekësit nëse do ta donin një format të tillë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet