Lajm

“Në shtëpi rri pa rroba”, balerina shqiptare habit me deklaratën e saj(Video)

Isida është një ndër balerinat më të talentuara në Shqipëri, e cila u bë më e njohur nga pjesëmarrja e saj në “Dancing with the Stars” ku u pikas për aftësitë e saj si një balerinë e zonja. Përveç kësaj ajo di të rrëmbejë vëmendjen gjithmonë me sensualitetin e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ditën e djeshme, balerina ka qenë e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ku u fol për postimet e shpeshta sensuale të saj, por ajo rrëfeu se në shtëpi nuk qëndron tepër e veshur, pasi preferon që të ndihet e lirshme dhe rehat./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet