Lajm

I tregon të gjitha hapur fare Rudina Dembacaj: Kaq vjeçe isha kur e bëra për herë të parë më nj burrë në krevat

Rudina Dembacaj është një nga aktoret dhe moderatoret më me humor në ekranet shqiptare, që I tërheq ndjekësit pas vetes pikërisht për këto cilësi.Shumë e shëmtuar është./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Unë jam rritur në periferi, në Lezhë dhe herën e parë e imagjinoja uau, sikur çfarë do të ndodhë aty”,-tregoi Rudina në rubrikën “Flakë Fare”.Rudina ka treguar se 19 vjeçe nuk i është dukur as vonë dhe as herët./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet