Lajm

E mitura lind fëmijën dhe e fut në frigorifer: Kisha fr ikë t’u thoja prindërve

Një ngjarje e rë.ndë është shënuar në një qytet të Rusisë pasi një adoleshente ka rrëfyer se ka lindur një fëmijë dhe të gjithë shtatzëninë e ka mbajtur se.kret edhe ndaj prindërve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Policia ka treguar se e reja, ende në shkollë, kishte fr.ikë t’ua tregonte prindërve se po lindte, kështu që e kishte futur fëmijën në ngrirësen e frigoriferit. 14-vjeçarja, emri i së cilës është Anastasia është tashmë në gjendje ser.ioze në spital./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet