Lajm

Biznesmeni Shqiptar bën s*ks me Kinezen por thirrjet e saj mi hou, miii hou kanë këtë kuptim në gjuhën Shqipe!

Gjate kohes qe po benim seks ajo filloi te uleriste “mii hau, miii hauuu” dhe u ndjeva krenar per veten sepse e kuptova qe po kenaqej shume”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Te nesermen, Kinezi nga i cili bleva sallamin me coi ne nje fushe te madhe dhe me ftoi te luanim golf. Ishte hera e pare qe e provoja kete sport dhe me thene te drejten e futa topin direkt ne vrime qe ne goditjen e pare”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet