Lajm

Vllau po m’thot “Nuk të don kush, na ke mbet në der” se jom 37 vjeçare dhe Zoti ma mori burrin nga kjo botë

Pershendetje !!Jam 37 vjeçare se burri mka v*edk gjate nje ak*i den ti ku f atke qes isht ai hu mbi jeten ndersa une shpetova po nuk /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

mjaftoi me kaq pergjate aty viteve te marteses une nuk linda femi edhe natyrish qe pas v*e kjes se burrit,u riktheva te familja ime tek nana baba e vellau se nuk kish kuptim per me vazhdu jeten te vjehrrija se e vetme pa burr /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet