Lajm

Ndalonte vajza në universitet që t’u prezantonte djalin, gruaja e pëson keq

Një grua ka rënë në pranga në Meriland të SHBA-ce, për diçka të pazakontë që ka bërë.Bëhej fjalë për nënën e një studenti, e cila u tregonte vajzave foton e të birit, duke u sugjeruar të dilnin për një kafe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Policia u detyrua të publikojë një njoftim që studentet të ruhen prej saj, duke dhënë përshkrimin, si dhe një foto. Në njoftim u bëjnë thirrje studentëve t’i ndihmojnë të identifikojnë gruan./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet