Lajm

Habit vajza e ish-deputetes: Jam e νírgjēr…!!!

Ada Deda është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara, përveçse është vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda ajo është dhe një ndër femrat më të bukura.Shiko fotot me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ada Deda është një ndër vajzat më të ndjekura dhe më të komentuara, përveçse është vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda ajo është dhe një ndër femrat më të bukura.Shiko fotot me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet