Lajm

E veshur e tëra në të kuqe, vajza e madhe e Njomzës mahniti të gjithë me pamjen

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.Në foton e fundit të shkëputur nga festa, Elira shihet e veshur e tëra në të kuqe dhe po duket tejet bukur/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet