Lajm

‘Dyshova se i fejuari po më tra.dhton, por kur zbulova se me kë u sh.okova

Kërkuan të më mbushnin mendjen se isha shumë e stresuar dhe paranojave pas lindjes se fëmijës. Nuk i besova dhe i përzura nga shtëpia. Më pas më kërkoi një shans të dytë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kështu bëra. Pas disa ditësh lexova një SMS në telefonin e mamasë.“Do ta bëjë sonte”. Atë pasdite duhet të shkoja në palestër. Nuk shkova, por u ktheva pas gjysmë ore në shtëpi. I gjeta të dy në dush. Nuk mund ta besoja që mamaja ime e bëri një gjë të tillë.”/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet