Lajm

Burri ne hall:“Gruaja s’më lë të bëjmë s*ks, vetëm një herë në javë nëse jam me fat, sepse…”

“Më duhet t’i lutem gruas time për të bërë s ks dhe pasi pranon ajo nuk është aspak romantike. Nuk i pëlqen të më puthë dhe është shumë e heshtur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Më parë ne kishim raport çdo natë por pastaj fillova të kuptoj që ajo nuk donte dhe kështu i lashë hapësirë, por ajo tani kujtohet vetëm në fundjavë…nëse jam me fat./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet