Lajm

Askush Nuk E Priste Atdhe Dhe Sara Bëjnë Sherr Në Emision Por Vetë Për SHOW Paskan Bë Ata Kapen MAT Në.. (Foto)

Ish-konkurrenti Elvisi ka publikuar një video në “Instagram” ku shfaqet në një club së bashku me Atdheun./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në një moment në video duket dhe Sara, e cila ka ndarë gjithashtu pamje nga i njëjti vend me dy djemtë. Në krah të Sarës qëndron Andi, i cili duket se i është bashkuar gjithashtu tavolinës së miqve…. per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju dal1n pa.mjet e saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet