Lajm

Momenti kur thyhet zemra e fjalët mungojnë Gëzim e lot kur vijnë, lot e mërzitje kur shkojnë (VIDEO)

Një video emocionuese është duke qarkulluar në rrjetet sociale, teksa disa nga anëtaret e familjes marrin rrugët e gurbetit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet
,

ndërsa të tjerët nuk ndalin lotët e mërzisë. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…