Lajm

Lum Besi që e ka në krevat! Nje bishe e vertete! Xhensila na mahniti me pamjen e saj në videoklipin e ri (VIDEO)

Xhensila Myrtezaj është padyshím një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar dhe këtë e kanë treguar gjithmonë shifrat e klikimeve në këngët e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vit pas viti Xhensila ka realízuar dhjetëra hite dhe shpesh ka bashkuar fòrcat me artistët më në zë për të sjellë projektet më të bukura muzikore.Shikovid me poshte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet