Lajm

Kjo është 20-vjeçarja shqiptare që dha shpirt që dha shpirt pas shpërthimit: Nëna s’do e shoh nuse

Fatime Haxhidema që kishte p ësuar lënd ime trupore e më pas ishte dërguar edhe në Turqi për trajtim mjekësor/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

por se nuk kishte mundur tu përballonte plagëve..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…