Lajm

E kujtoni Sofinë e parë tek “Zonë e Lirë”? Nuk ua merr m endja ndryshuar tërësisht bukuroshja (Video)

Tre vite më parë Sofia u largua nga emisioni dhe vendin e saj e zunë vajza të tjera./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Megjithatë ajo mbeti sërish shumë e komentuar deri në momentin kur vendosi që për dy vite të shkëputej nga jetapublike.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe