Lajm

Arbana Osmani i dha gji djalit dhe postoi foton, ka një deklaratë të madhe për gratë dhe vajzat: Jam e lumtur që…

Kjo nuk ishte hera e parë që Arbana bën këtë gjë dhe siç duket këto foto të saj kanë frymëzuar gjithë nënat e reja që të th yejnë tabunë për gj idh ëniën në publik./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Sot Arbana ka nd arë fjalët e një nëne të re, që thotë se pasi pa postimin e moderatores vendosi të shpërndante dhe ajo një foto të ngjashme me djalin e saj./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet