Lajm

Antonela lë Për’Puthen dhe ikën te një tjetër program? Vjen lëvizja e papritur e konkurrentes

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se këtë të dielë do të jetë pjesë e programit të humorit “Portokalli” që transmetohet në “Top Channel”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo ka publikuar në InstaStory një video ku shihet me Salsano Rrapin dhe ku tregon se do të ketë një rol në rubrikën “Për’thithen”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet