Lajm

Xhensila: Ky është kosovari që mi dha 250 mijë euro për një n,atë. Ja çfarë më b,ëri (VIDEO)

Xhensila: Ky është kosovari që mi dha 250 mijë euro për një n,atë. Ja çfarë më b,ëri /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Xhensila në intervistat e saj të mëparshme ka deklaruar se i kanë ofruar 250 mijë euro për të kaluar një natë me të, ndërkohë që në .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…