Lajm

T.urp! Mbyll sytë, hap gojën! Iva vs Gugu, a e gjetën bananen, patëllxhanin dhe sallamin? (video)

T.urp! Mbyll sytë, hap gojën! Iva vs Gugu, a e gjetën bananen, patëllxhanin dhe sallamin? /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Personazhet tejet të diskutuara Iva Aliko dhe Gugu ishin të ftuara ditën e sotme në programin ‘Abc e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi, ku treguan për miqësinë që kanë me njëra-tjerën..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …