Lajm

Pëlqen Andin/ Jasmina “k.ërcënon” vajzen e re në Për’puthen, ish-shoqen e saj

Ajo la gojëhapur djemtë që po prisnin me padurim hyrjen e re. Ajo fshihej pas derës sekrete ku bëri edhe një kërcim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por diçka e re u mor vesh që ajo dhe Jasmina kanë qenë shoqe më parë, por se prej dy vitesh nuk flasin më.Shikovid ketu/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet