Lajm

Nusja Shkodrane i zë P.RlTË burrit në hoteI, i bie të F.lKËT kur sheh se me kë ishte

Nusja Shkodrane i zë P.RlTË burrit në hoteI, i bie të F.lKËT kur sheh se me kë ishte/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Një ngjarje e rë.ndë për je.tën dhe qetësinë shpirtërore të një gruaje nga Shkodra ka ndodhur pak muaj më parë, por që vetëm sot në ditën e gruas, ajo ka vendosur të flasë për redaksinë e .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…