Lajm

Mësuesja shqiptare gjen burrë në Përputhen/ Kaq shpejt u lidh me Ilirin kjo

Konkurrentja e “Për’puthen +40”, Gilberta Simoni, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Shumë fansa i kanë bërë komplimente mësueses, e shumë të tjerë kanë qenë kuriozë që të dinë sa më shumë rreth saj dhe pjesëmarrjes në reality show-n e ndjekur/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet