Lajm

Ka qenë burrë po u bë grua, shqiptarja Linda Rei habit: Jam shtatzënë më la fryma e shenjtë

Pak ditë më parë Linda Rei i habiti të gjithë me deklaratën e saj. “Jam shtatzënë”, tha ajo, duke trazuar rrjetin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pasditen e djeshme Linda ishte e ftuar në “Ftesë në pesë”. Ajo u shfaq me barkun e rrumbullakosur dhe tha se e ka bërë me shpirtin e shenjtë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet