Lajm

I vendosi emrin në telefon “plehra”, 30-vjeçari i bën “gjëmën e madhe” vajzës së pasur nga Tirana

U takuam për herë të parë në Himarë dhe më pas lidhja jonë vijoi, isha e dashuruar pas tij” tregon e reja e cila për disa kohë është kërcënuar dhe shantazhuar nga 30 vjeçari./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Do publikoj fotot tona intime, do i shpërndaj ngado, do ua nis prindërve dhe të njohurve” I shkruan mes të tjerash i kërkuari , i bindur se sa herë që ai kërkonte para ajo do ja jepte në zarf madje do i lutej për takimin sa më shpejt dhe ku të dëshironte ai./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet