Lajm

Grida Duma rrëfen historine e trishte: Frika ime më e madhe pas divorcit dhe pse nuk bëj jetë luksoze

Grida Duma rrëfen historine e trishte: Frika ime më e madhe pas divorcit dhe pse nuk bëj jetë luksoze/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ish deputetja demokrate ka folur për herë të parë mbi këtë temë pasi vendosi t’i japë fund martesës me bashkëshortin fill pas një skandali erotik me kolegun e saj Ervin Salianji..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…