Lajm

Djemve u iku mendja e kokës pas saj/ Kjo është vajza e re që ka hyrë në Përputhen: Ja si duket

Vajza më e re e Për’Puthen, Ola ka hyrë me një performancë provokuese në emision./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kjo ka sjellë interesimin e djemve dhe komentimin e vajzave. “Jam Ola, studioj shkenca politike, punoj si agjente marketingu në një kompani private në Tiranë”, tha Ola./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet