Lajm

DENTISTl BIE NË “HALL”, MODELJA E FAMSHME I SHKON NË KLINlKË PA REÇlPETA (FOTO)

DENTISTl BIE NË “HALL”, MODELJA E FAMSHME I SHKON NË KLINlKË PA REÇlPETA /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Por këtë të enjte, ylli televiziv ka marrë gjithë vëmendjen teksa është shfaqur rrugëve të Londrës me një veshje që nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…