Lajm

BMW-ja që u tërhoq nga qarkullimi në Gjermani, tash shitet në Kosovë me çmim ‘marramendës’

BMW-ja që u tërhoq nga qarkullimi në Gjermani, tash shitet në Kosovë me çmim ‘marramendës’/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Kështu shkruan sot gazeta gjermane Bild në versionin e saj online. Sipas Bild, BMW X5 me ngjyrë ari – e cila ishte tërhequr nga qarkullimi shkaku i ngjyrës së saj me shkëlqim – është nxjerrë në shitje në Kosovë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…