Lajm

U puth me Atdheun/ Sara habit me deklaratën: Kisha fantazi me pullë të kuqe, u shkriva fare me të

Sara është hyrja më e re në Për’puthen dhe puthja me Atdheun ishte ndër më të komentuara pasi u konsiderua shumë shpejt. Ajo komentoi me ironi se e mendonte që më përpara dhe fantazitë e saj janë Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Pyetje: Pse je kaq e afruar me djemtë? Sara: I dua meshkujt, çfarë të bëj.
Juli: Duhet të zgjedhësh, jemi sa një skuadër futbolli. Pyetje: Ke hyrë në Për’puthen për të arritur famë për muzikë? Sara: Jam marrë me muzikë para 3 vitesh dhe po të doja e mbaja Instagramin dhe famën që kisha. Nuk e shoh aty veten time në të ardhmen. Kam hequr dorë përfundimisht.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…