Lajm

Tregojnë LIVE për ss në avion? Stjuardesat shqiptare e thonë troç: PO, e ke mi bërë disa herë. Është…

Dy stjuardesat shqiptare kanë rrëfyer pa dorashka eksperiencat e tyre dhe të veçantën për të qëndruar gjatë në ajër.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Është një punë e bukur sepse ke një jetë shumë dinamike duke udhëtuar gjatë gjithë kohës në vende të ndryshme. I vetmi problem është që nuk je për familje pasi je larg partnerit”, tha njera prej tyre.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…