Lajm

Tea rikthehet dhe ka një mesazh të rëndësishëm

Mirëpo shumë shpejt ajo është rikthyer dhe ka postuar një mesazh. “Është në rregull të ndjesh ndjenjat e tua”, shkruhet në postimin e Teas.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Tea dhe Bearti janë kthyer në dy personazhet më të komentuar që kur u zbulua lidhja e tyre dhe vazhdojnë të jenë edhe pas ndarjes që ndodhi këto ditë dhe që u konfirmua nga vetë ata.Pas ndarjes së bujshme, Tea mesa duket nuk i duroi dot më mesazhet e shumta që e pyesnin dhe vendosi të mbyllte llogarinë e saj në Instagram. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…