Lajm

“Po ngiste Rolls-Royce-n e tij dhe më buzëqeshi”, modelja shqiptare tregon si i ka takuar disa nga lojtarët më të famshëm

Në një intervistë për ‘Tiki Taka’, modelja 26-vjeçare ka treguar se ka njohur futbollistë si Ronaldo dhe Neymar, ndërsa në vitin 2019 ka qenë protagoniste në një spot reklamash, ku shfaqeshin edhe këta dy futbollistë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Mediat italiane shkruajnë se modelja dhe influencuesja shqiptare, për vite me radhë ‘fytyra’ e Sportitalia, takoi dy kampionët e mëdhenj në setin e një spoti reklamues. Ajo specifikoi se kishte parë Neymar dhe Cristiano Ronaldo vetëm dhe ekskluzivisht për shkak të këtij bashkëpunimi pune. Ajo u pyet në bashkëshotrja e Ronaldos ishte xheloze, teksa u shprejh: “Georgina? Unë nuk mendoj se ajo ishte xheloze“.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…