Lajm

Për të Roberti la dhe Norën/ Flet modelja italiane: Nuk e kemi seriozisht ne

Robert Berisha ka qenë shumë i komentuar së fundmi pas videove ku shfaqej me modelen Maria Bove. Kjo e fundit publikoi edhe një video ku Roberti shfaqej duke e puthur e duke nxitur kështu thashethemet për një lidhje të re dashurie.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Pak ditë më parë “Prive” raportoi se kjo marrëdhënie nuk është diçka serioze. Robert dhe Maria thjesht kanë kaluar disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe se këngëtari vazhdon të jetë beqar.
Ndërkohë ndryshe tregojnë veprimet e fundit të modeles italiane. E pyetur nga ndjekësit nëse është në një lidhje me Robertin, ajo e mohon, por vendos një emoji që shkel syrin.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…